Forrás Lelki Segítők Egyesülete Telefon/fax: (52) 492-757
Fordulópont Rehabilitációs Intézmény Mobiltelefon: 20-226827
Forrás Mentálhigiénés Központ Telefon:52/492-757

Baba - Mama Klub

Célja, hogy a GYES-en illetve GYED-en lévő anyukák a klubalkalmakon meg tudják beszélni a gyermekneveléssel, a mindennapokkal kapcsolatos problémáikat, a szülővé válás nehézségeit.
Olyan szabadidős program, ami:
- segíti a szülőknek a gyermekeik közösséghez való szoktatását
- társas kapcsolatok kiépítését
- szocializáció elősegítését
- együtt játszás lehetőségét

Kéthetente Pszichotrükkök, ahol a közös gondolkodást útitársként kíséri Berényiné dr Felszeghy Márta (+36-20-62-776-50)
Beszélgetés kisgyermekes szülőknek SUZANNE VALLIERES könyvei nyomdokain.

Várunk minden érdeklődő szülőt a Forrás Baba - Mama Klub alkalmaira, ahol kéthetente szerdai napokon 10.00-től 11.00-ig – míg a gyerekek játszanak – az anyukák beszélgethetnek.

Szülővé válni nem is olyan egyszerű, gyakran kerülünk szembe olyan helyzetekkel, kérdésekkel, amikre akkor – és ott nincs megoldásunk. Mit feleljünk a miértekre?

Hogy reagáljunk a kínos kérdésekre? Mit mondjunk, vagy ne mondjunk? Hogyan segítsük gyermekünk testi-lelki fejlődését? Szabad-e büntetni, hogyan jutalmazzuk? Miért fél, mitől szorong?

Számtalan, ezekhez hasonló kérdés foglalkoztatja a kisebb – és nagyobb gyerekes szülőket, melyekre megpróbálunk közös beszélgetésekkel válaszokat keresni, egymást támogatva megoldásokat találni.

Köszönjük az idei év utolsó zenebölcsijén való részvételeteket, jövőre folytatjuk

Időpont: szerda: 10:00 - 11:00
Helyszín: Kishegyesi út 42.
Telefonszám: 06-52-492-757